Svatby a zásnuby


Potřebujete vnést do svého života trochu romantiky, potěšit své blízké, nachystat překvapení? Pokud ANO, je pro Vás hotel Ondrášův Dvůr tím správným místem. Nejen pro to, že umíme "udržet tajemství" .

Přichystáme zásnubní večeři a spolu s Vámi budeme zpovzdálí čekat na odpověď. Zorganizujeme svatbu podle Vašich přání a chutí , připravíme útulné pokoje a vilky pro Vaši rodinu a přátele, uspořádáme svatební obřad, hostinu i večerní slavnost na jednom místě. 

Zažijte mnoho podob svatebního dne uprostřed přírody pod nebem blankytným i hvězdným.

Rodinné oslavy a příležitosti


Hledáte vřelé místo a perfektní zázemí pro vaši rodinné setkání, oslavu jubilea, úspěchu nebo narozeninovou párty? Nemůžete najít lepší místo, než v hotel Ondrášův Dvůr, který leží uprostřed beskydské přírody a nabízí nadstandardní vybavení.

Připravíme pro vás slavnostní raut, upečeme krásný dort, připijeme na vaše zdraví nebo váš úspěch a budeme se starat o vás i vaši společnost starat jako o vlastní.

Pojďte se s námi podělit o vaši oslavu.

Firemní akce a školení


Hotel disponuje několika místnostmi pro pořádání školení, teambuildingů, kongresů či prostor pro cvičení. Patří mezi ně salonek pro 20-30 osob, restaurace pro 90 osob, ale i nově vybudovanou sportovně-kongresová hala s kapacitou pro 100 osob.

Školení má být žážitek a zážitky si pamatujeme navždy.

 

kontakt: marketing@hotelondrasuvdvur.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Rezervace