Firemní akce a školení


Hotel disponuje několika místnostmi pro pořádání školení, teambuildingů, kongresů či prostor pro cvičení. Patří mezi ně salonek pro 20-30 osob, restaurace pro 90 osob, ale i nově vybudovanou sportovně-kongresovou halou s kapacitou pro 100 osob.
Celý areál i okolí je přizpůsobeno pro venkovní buildingové aktivity a zábavu, kterou umíme zajistit díky vlastním školitelům.

Nedílnou součástí zábavy je pravý jihomoravský " vinný sklep " ,ve kterém je uloženo to nejlepší moravské zlato.

Vychutnáte si jej s odborným výkladem přímo u sudu nebo ve vyhřívané kádi pod širým nebem.

Svojí polohou hotel Ondrášův Dvůr zaručuje ideální podmínky pro ubytování v kterémkoliv ročním období. Na své si zde přijdou milovnici přírody, horské turistiky, sportu, různých aktivit a wellness.

Hotel nabízí:

Školící místnosti s technickým vybavením.

Music bar „Na konci světa“

V hotelu Ondrášův Dvůr**** a skvělá zábava, večery s programem a  oblíbenou hudbou různých žánrů. Originálně členěný prostor Music baru nabízí nejen dostatek prostoru na tanečním parketu, ale také zákoutí pro ničím nerušené posezení u krbu.

Degustace rumů a kvalitní whisky

Večerní posezení zpříjemní naši úžasní barmani, specialisté na odborné degustace světových značek rumů a whisky.

Vinný sklípek

Součásti baru je také vinný sklípek, připravíme i řízené ochutnávky vín.

Půjčovna

K zapůjčení jsou v hotelu elektrokola, vybavení na floorball, lukostřelbu, v deštivém počasí společenské hry, výtvarné potřeby.

Paintball

Půjčujeme zbraně a vybavení. K této adrenalinové zábavě máme ideální terénní podmínky.

Sportoviště

V areálu je k dispozici tenisového a volejbalového hřiště. Sportovní hala a posilovna, ping pong hala.

Venkovní bazén

Pro ubytované hosty máme v našem areálu venkovní bazén o rozměrech 15,5 x 5,8 m s vyhřívanou vodou +27 °C se vstupem přes sprchu a pozvolným klesáním dna. Za slunečného počasí je bazén odkrytý. Díky osvětlení si můžete užít také večerní koupání. Bazén je v otevřen v závislosti na počasí přibližně od měsíce června. Vstup pouze pro ubytované hosty (zdarma). V zimní sezóně je bazén mimo provoz.

Wellness a Spa

Moderní hotelové wellness centrum disponuje finskou a infra saunou, parní lázní a sprchou s ochlazovacím vědrem. K relaxaci a prohřátí těla slouží tepidárium s vyhřívanou lavicí a odpočívárna s výhledem na les. Součástí hotelového wellness centra je 2 x vyhřívaná káď, 1 x ochlazovací káď s přítokem čerstvé vody a fontánka s pitnou vodou.

Masáže

Wellness centrum je přímo propojené s masérskou zónou. Masáže jsou výborným prostředkem pro zmírnění stresu a únavy organismu. V hotelu Ondrášův Dvůr Vám rádi touto příjemnou cestou pomůžeme navodit pocit celkového klidu a psychické i fyzické pohody. V naší nabídce najdete jak klasické tak exotické masáže. Svěřit se tak můžete do rukou odborníků a načerpat novou sílu a energii.

Thermalpark

Nezapomenutelná koupel v Thermal parku pod širým nebem. Klienti si užijí koupání ve vířivých kádích z borovicového dřeva s dohřívanou vodou z hlubinných vrtů beskydských hor. Je zde k dispozici venkovní finská sauna, umístěná přímo v areálu thermalparku, 5 dřevěných sudů, včetně jednoho maxi sudu až pro 14 osob a ochlazovací káď s neustálým přítokem čerstvé vody.

Lyžování

Lyžařský vlek je vzdálen asi 500 m od hotelu, další možnosti velmi dobrého lyžování jsou například v Bílé cca 4 km od hotelu.

V našem dalším horském hotelu Martiňák vzdáleném 10 minut autem a 8 km pěšky od hotelu Ondrášův Dvůr nabízíme projížďku na koních kteří se zde pasou, nebo jako relaxaci nabízíme rančerskou práci.

 

Jsou zde nedaleko možností lyžování na sjezdovce Mečová, z hotelu za dobrých sněhových podmínek mohou klienti jet na lyžích k sjezdovce cca 2 km a zpět hosty dovezeme mikrobusem.

 

Letošní zimu budeme půjčovat vybavení na skialpinismus, k tomuto lákavému sportu je zde několik možných tras za dobrých sněhových podmínek.

 

Půjčujeme také sněžnice.

 

Je zde také hvězdářský dalekohled na pozorování hvězdné oblohy bez světelného smogu.

 

V teepee které připravujeme bude v zimě i v létě k dispozici bar. Jedná se o velmi zajímavou atrakci.

 

Sáně jsou také v hotelu k vypůjčení. Zasněžené lesní koridory se nabízí k sáňkování.

 

Od prosince letošního roku bude mít hotel Ondrášův Dvůr vylepšenou podobu tradičního původního valašském stylu. Budou s tím spojené i aktivity a zábava v duchu lidových tradic, tyto právě připravujeme.

 

Rezervace
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Rezervace