Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Firmy & Akce

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.) a svateb. Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

Firemní akce a školení

Zde můžete aktivně prožít strávený čas v nitru beskydské přírody, která se sama nabízí pro nejrůznější teambuildingové akce, nebo zde můžete prostě ale výjimečně relaxovat.

 

Kapacita ubytování: 112 pevných lůžek a 19 přistýlek

Pro větší kapacitu ubytování Vám rádi nabídneme i náš spřátelený Hotel Martiňák***, kde zajistíme bezplatný schuttle bus mezi hotely.

 

Prostory k využití: 

Salónek (pro teambulding,školení 20-30 osob), restaurace pro 90 osob, Tropic Land s dokonalou moderní projekcí a exotickým prostředím, vinný sklípek, Music bar, tenisový dvorec, volejbalové hřiště, venkovní krytý bazén, stolní tenis, bar u bazénu.

Music Bar

Řízené degustace rumů, originálně členěný prostor k posezení i tanci, ale také zákoutí pro ničím nerušené posezení u krbu.

 

Pokud nemáte ještě DJ pro Vaší akci, můžeme doporučit moderátora a DJ HENRY.

Netradiční školení v Tropicu

Pokud chcete udělat Vaše školení či představování produktu neotřelým, doporučujeme Vám nás Tropic, kde lze uzpůsobit jeho prostředí dle Vašich požadavků.

Rodinné oslavy a příležitosti

Nemůžete najít lepší místo, než v hotel Ondrášův Dvůr, který leží uprostřed beskydské přírody a nabízí nadstandardní vybavení.Připravíme pro vás slavnostní raut, upečeme krásný dort, připijeme na vaše zdraví nebo váš úspěch a budeme se starat o vás i vaši společnost starat jako o vlastní. Pojďte se s námi podělit o vaši oslavu.