Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že Tropic je po dobu letní sezony, tj. od 15.6. do 16.9. 2019 UZAVŘEN. Na podzim Vás v něm však čeká skvělá novinka! Nechte se překvapit…

Vyměňte zimní oblečení za plavky a vstupte bosou nohou na vyhřátý písek do Tropicu. S pomocí moderních technologií si můžete užívat prozářené modré oblohy, měnící se mořské hladiny a nechat na své tělo i duši působit teplo a zář „umělého slunce“, které si svým spektrem téměř nezadá s pravým a pocítíte účinky light terapie.

TROPIC – jedinečné místo, kde slunce svítí každý den.

Moře
Denně 30°C
Teplo
Pláž

Jedinečnou atmosféru tropu s modrou oblohou a moderní projekcí pláže s pohledem na šumějící moře, doplňuje jezírko s teplou vodou a vodopádem na skalním útesu a spoustou tropické zeleně a teplého karibského písku . V této atmosféře si ve zdejším stylovém Aruba baru vychutnáte svůj oblíbený drink. V oáze nabité exotikou se můžete občerstvit ve Snack Baru, do kterého přejdete rovnou z pláže. Odtud v teple, budete moci sledovat venkovní přírodní jezírko. Máte-li dost lenošení na pláži, můžete se ponořit do vyhřátých termálních kádí v přilehlém Thermal Parku, který je skryt v nádherné zahradě, a díky obsluze si v gejzíru bublinek dopřát drink z naší bohaté nabídky. Unavené svaly i mysl Vám pomůže dostat zpět do kondice náš mezinárodní tým masérů, u kterých si z nabídky thajských i tradičních masáží vybere každý. Zatímco na beskydské kopce bude padat večerní chlad, karibská pláž začne tepat nočním životem.

Ceník

Pouze Tropic – NEOMEZENÝ VSTUP

Neomezený vstup pro 1 osobu na 1 den (dle otevírací doby) 450 Kč

nebo můžete využít naší nabídky:

Tropic + wellness v ceně

(otevírací doba wellness je odlišná od otevírací doby Tropic)

Pro ubytované

Dospělí (od 15 let)  60 min.  250 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  400 Kč
Od 20:00 večerní “party” provoz  volný vstup
Uzavřená společnost (pouze Tropic)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  100 Kč

Pro veřejnost

Dospělí (od 15 let) 60 min.  300 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  450 Kč
Od 20:00 večerní “party” provoz  volný vstup
Uzavřená společnost (pouze Tropic)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  150 Kč

Vstup do Tropicu je z bezpečnostních důvodů povolen pouze osobám starším 15-ti let. V hotelovém wellness se nachází bezplavková zóna, proto je zde vstup povolen také až od 15-ti let. V rámci Tropicu je doporučen plážový dresscode (plavky či plážové oblečení). Nejedná se o bezplavkovou zónu. V ceně vstupného je ručníkový servis 1x osuška, v hotelovém wellness také 1x prostěradlo. Za každou další osušku bude účtováno 50 Kč (návštěvníci si mohou také přinést osušku vlastní). Při ztrátě čipu účtujeme 200 Kč jako náhradu. Děkujeme Vám za pochopení.

Otevírací doba Tropicu

NE – PÁ: od 14:00, obvykle do nočních hodinnejpozději ve 20:00 se přechází z denního režimu na noční “party” provoz
SO: od  12:00, obvykle do nočních hodin – nejpozději ve 20:00 se přechází z denního režimu na noční “party” provoz

Otevírací doba platí od 15. září do 16. června, mimo tento termín otevřeno při nepřízni počasí nebo na pořádání akcí.

V případě konání večerní akce nebo uskutečnění speciálního programu v Tropicu může být účtováno vstupné.

.

Provozní doba hotelového wellness se může lišit. Otevírací dobu wellness naleznete zde.