Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Objednávka pobytu z FKSP

Poskytuje Vám zaměstnavatel příspěvek na cestování z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) a chtěli byste jej uplatnit pro pobyt na našem resortu? Připravili jsme pro Vás jednoduchý objednávkový formulář.

  1. Proveďte si online anebo emailovou rezervaci pobytu.
  2. Prosíme vyplňte pečlivě jednotlivé položky níže uvedeného formuláře. Po odeslání formuláře se Vám obratem ozveme zpět a zašleme Vám fakturu k úhradě pro Vašeho zaměstnavatele.
    Těšíme se na Vás!

Vážení hosté, abychom předešli úpravám faktur, které jsou proplácené v rámci FKSP, poprosíme Vás o přesné zadání znění položek, které můžou mohou být ve faktuře, a taktéž znění textu pro zaměstnance v poznámce (jméno a termín pobytu a počet osob).

Také Vás prosíme, abyste vzali na vědomí následující:

  1. Položky s rozdílným DPH – není možné vše sloučit do jedné položky např. „Relaxační pobyt“. Je možné sloučit jen položky ve stejné sazbě DPH.
  2. Ujistěte se, zda je možné abyste ve faktuře měli zahrnutý poplatek z pobytu – většina poskytovatelů FKSP neakceptuje poplatek z pobytu ve faktuře a taktéž ho není možné sloučit s jinou položkou, jelikož poplatek z pobytu má 0% sazbu DPH.
  3. Pokud objednáváte pobyt on-line přes naše stránky se slevou – poskytovatelé FKSP ve většině případů tuto slevu neakceptují jako položku.
  4. Když si přejete úpravu na jednoho hosta, je potřebné to uvést ihned v poptávkovém e-mailu.
  5. Uveďte prosím přesné znění textu v poznámce: Fakturujeme Vám podle objednávky 1234, ubytování, wellness a stravu pro zaměstnance jméno: XY, v termínu: např. 01.12.2021