Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

LAST MINUTE AKCE

Přijeďte se ubytovat na náš hotel v termínu od 20.1. do 24.1. a využijte last-minute nabídky – denně 2 hodinový vstup do wellness a Tropiclandu v ceně pobytu! V tomto termínu navíc na nedalekých Pustevnách probíhá festival ledových soch – ideální příležitost na výlet☃️

Více informací

HORSKÝ HOTEL MARTIŇÁK*** Využijte možnosti ubytovat se na našem sesterském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 km. Toužíte-li po nádherných výhledech na beskydské kopce či po rodinné dovolené, je pro Vás horský hotel Martiňák ideální volbou. Hotel Martiňák je rájem pro ty, kteří ocení klid a krásu přírody, chtějí poznat okolí a večer se zrelaxovat v sauně či venkovní vířivce. Využít můžete také wellness atrakcí Tropicland a Thermal Park v areálu Ondrášova dvora, které máte za stejnou cenu, jako zde ubytovaní hosté.

Více informací
×

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

SPA & GARDEN RESORT PRO DOSPĚLÉ

Pro pobyt v termínu od 1.7. – 15.9. využijte nyní naši akci FIRST MINUTE!

Sleva bude uplatněna při vytvoření online rezervace v sekci Rezervace nebo pokud kontaktujete přímo naši recepci na níže uvedených kontaktech

Nádherná hotelová zahrada s jezírky, letní bazén, klasické wellness a také unikátní wellness atrakce Thermal Park a Tropic

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce. Nově jsme v našem areálu otevřeli unikátní wellness atrakci Tropic. V létě na Vás čeká také dohřívaný letní bazén s bazénovým barem a lehátky.

Koncepce adults-friendly

Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adult-friendly. Našimi službami se tak specializujeme na dospělého klienta. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-friendly je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.