Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Akční ceny na březen a duben

Akční ceny na pobyty v březnu a dubnu. Přijeďte si udělat zimní/jarní wellness víkend. Lepší ceny již nebudou! Kontaktujte naši recepci na +420 731 682 395 nebo na info@hotelondrasuvdvur.cz

Více informací

DOPRODEJ LÉTA ZAHÁJEN! REZERVUJTE SI SVŮJ VYSNĚNÝ POBYT V SEKCI REZERVACE anebo SE PODÍVEJTE NA NÁŠ LETNÍ BALÍČEK

×

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

SPA & GARDEN RESORT PRO DOSPĚLÉ

Aktualizace stavu:

RECEPCE AŽ DO ODVOLÁNÍ V PROVOZU OD 9 – 17 HODIN

Náš hotel pro Vás otevíráme dne 29.5.2020 ve 14 hodin.

Po otevření hotelu budou dodržována zvýšená hygienická opatření, k dispozici bude dostatek desinfekčních prostředků a na pokojích na Vás budou čekat připravené desinfekční gely. Podávání snídaní a večeří bude taktéž provázeno zvýšenými hygienickými standardy. Uděláme vše pro to, aby pobyt u nás pro Vás byl příjemným a bezpečným zároveň.

Naše recepce přijímá REZERVACE!
Těšíme se na Vás!

Váš hotel Ondrášův dvůr

Nádherná hotelová zahrada s jezírky, klasické wellness a také unikátní wellness atrakce Thermal Park a Tropic

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce.  Nově jsme v našem areálu otevřeli také unikátní wellness atrakci Tropic, který se tak pro Vás stane zárukou pro případné deštivé dny. Chystáme pro Vás také výstavbu krytého vyhřívaného bazénu. Pro firmy nově k dispozici nová kongresová hala pro pořádání školení a jiných akcí.

Koncepce adults-only

Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adult-only (pouze pro dospělé). Našimi službami se tak specializujeme na dospělého klienta a proto poskytujeme pobyty pouze osobám starším 15-ti let. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-only je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.