Beskydská zima

Využijte v prosinci akční slevu 20% na pobytový balíček Beskydská zima.

Více informací
×

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Adult-friendly resort, vybavený Thermal Parkem a Wellness & SPA centrem

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě Wellness & SPA zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce. Nově pro Vás připravujeme také otevření unikátní atrakce Tropicland – kousek karibského ráje (od 1.1.2019).

 

Koncepce adult-friendly

Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adult-friendly.V našem hotelu jsou nadále vítáni hosté každé věkové kategorie, avšak službami se specializujeme na dospělého klienta. V hotelu nenaleznete dětské postýlky, dětské stoličky, dětské menu či dětský koutek nebo zvýhodněnou cenu ubytování pro děti. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-friendly je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.