Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Thermal Park

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zveme Vás na nezapomenutelnou koupel do moravského Thermal Parku pod širým nebem. Užijete si koupání ve vířivých kádích z borovicového dřeva s dohřívanou vodou z hlubinných vrtů beskydských hor.

Můžete zde využít venkovní finskou saunu, umístěnou přímo v areálu, 5 dřevěných sudů, včetně jednoho maxisudu až pro 14 osob.

Thermal Park je plavkovou zónou. Nezapomeňte si je prosím vzít s sebou.

Koupel v termální kádi s vířivou vodou o teplotě 36-39 °C

Koupel v termální kádi s vířivou vodou blahodárně působí na lidský organismus. Koupelí dochází k uvolnění svalového napětí, k lepšímu prokrvení a celkové relaxaci těla i duše. Mimo to koupel z našich vrtů změkčuje a hydratuje pokožku. Koupel je skvělou volbou po dni plném sportu, ale i po týdnu stráveném usilovnou prací v kanceláři nebo jen tak k relaxaci. Nechte se unášet kouzlem okamžiku. Ponořte se do koupací termální kádě a nechte se masírovat proudem vody a poslouchejte šumění lesa… Vaši relaxaci si můžete zpříjemnit skleničkou vína nebo sektu podávanou přímo do koupacích kádí.

Po dobu návštěvy Thermal Parku máte vstup do Tropicu zdarma.

Ceník

Pro ubytované

Dospělí 60min.  250 Kč
Dospělí 120 min.  400 Kč
Uzavřená společnost 120 min.  4000 Kč

 

Pro veřejnost

Dospělí 60 min.  300 Kč
Dospělí 120 min.  450 Kč
Uzavřená společnost 120 min.  4000 Kč

 

Provozní doba Thermal Parku

Neděle – čtvrtek 16 – 22 hodin
Pátek – sobota 14:00 – 00:00

V ceně vstupného je ručníkový servis 1x osuška, 1x prostěradlo. 

Vstup do  Thermal Parku je z bezpečnostních důvodů je povolen osobám starším 15 let. 

Vstup do Tropicu je také z bezpečnostních důvodů povolen pouze osobám starším 15-ti let.  V rámci Tropicu je doporučen plážový dresscode (plavky či plážové oblečení). Nejedná se o bezplavkovou zónu. Za každou další osušku bude účtováno 50 Kč. Děkujeme Vám za pochopení.

Užijte si narozeninový dárek – v den vašich narozenin máte dvouhodinový vstup ZDARMA do wellness centra nebo thermal parku hotelu Ondrášův dvůr****.

Kontakt
Telefonní spojení +420 731 682 395 +420 607 066 772
(od 7:00 do 20:00)
Kontaktní email info@hotelondrasuvdvur.cz
Hotely