Jedinečné místo, kde slunce vyjde každý den…

 

 

Vyměňte zimní oblečení za plavky a vstupte bosou nohou na vyhřátý písek do Tropiclandu. S pomoci nejnovějších technologii si můžete užívat prozářené „živé“ oblohy s plynoucími oblaky, měnicí se mořské hladiny a nechat na své tělo i duši působit teplo a zář „umělého slunce“, které si svým spektrem téměř nezadá s pravým, a dodá Vašemu organismu tolik potřebný D vitamín a další pozitiva light terapie. Jedinečnou atmosféru tropu doplňuje jezírko s tyrkysovou vodou a vodopádem na skalním útesu a spousta tropické zeleně (palmy).

Za šumu moře si můžete ve zdejším Aruba baru vychutnat svůj oblíbený drink. V oáze nabité exotikou je pro Vás připravené i občerstvení v přilehlé hospůdce, kde můžete sledovat přírodní jezírko, ve kterém se odvážní jedinci mohou svlažit. Máte-li dost lenošení na pláži, můžete se ponořit do vyhřátých termálních kádí v přilehlém Thermal parku, který je skryt v nádherné zahradě, a díky obsluze si v gejzíru bublinek dopřát drink z naší bohaté nabídky. Unavené svaly i mysl Vám pomůže dostat zpět do kondice náš mezinárodní tým masérů, u kterých si z nabídky thajských i tradičních masáží vybere každý.

Zatímco na beskydské kopce bude padat večerní chlad, karibská pláž začne tepat nočním životem. Po servírované 5ti chodové večeři je čas znovu obléct plavky či letní šaty a vyrazit na beach party. Můžete si zatančit netradičně naboso v teplém písku nebo sledovat laserovou produkci u koktejlu z bohaté nabídky karibských rumů. 


OTEVÍRÁME V NOVÉM ROCE  2019

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Rezervace