Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Tropic a vnitřní bazén

Vyměňte zimní oblečení za plavky a vstupte bosou nohou na vyhřátý písek do Tropicu. S pomocí moderních technologií si můžete užívat  modré oblohy, měnící se mořské hladiny a nechat na své tělo i duši působit teplo a zář „umělého slunce“, díky kterému pocítíte účinky light terapie.

TROPIC – jedinečné místo, kde slunce svítí každý den.

Od roku 2020 disponuje hotel vnitřním relaxačním bazénem s masážními tryskami, který je napojen přímo na písečnou pláž Tropicu. Dokonalá kombinace, nemyslíte?

Moře
Denně 30°C
Teplo
Pláž

Jedinečnou atmosféru tropu s modrou oblohou a moderní projekcí pláže s pohledem na šumějící moře, doplňuje jezírko s teplou vodou a vodopádem na skalním útesu a spoustou tropické zeleně a teplého karibského písku. Máte-li dost lenošení na pláži, můžete se ponořit do vyhřátých termálních kádí v přilehlém Thermal Parku, který je skryt v nádherné zahradě, a díky obsluze si v gejzíru bublinek dopřát drink z naší nabídky. Zatímco na beskydské kopce bude padat večerní chlad, karibská pláž začne tepat nočním životem v našem beach baru Aruba (otevřen na akce).

Ceník

Tropic + wellness v ceně

(otevírací doba wellness je odlišná od otevírací doby Tropicu)

Pro ubytované

Dospělí (od 15 let)  60 min.  250 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  400 Kč
Uzavřená společnost (pouze Tropic)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  100 Kč

Pro veřejnost

Dospělí (od 15 let) 60 min.  300 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  450 Kč
Uzavřená společnost (pouze Tropic)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  150 Kč

Vstup do Tropicu je z bezpečnostních důvodů povolen pouze osobám starším 15-ti let.  V rámci Tropicu je doporučen plážový dresscode (plavky či plážové oblečení). V ceně vstupného je ručníkový servis 1x osuška, v hotelovém wellness také 1x prostěradlo. Za každou další osušku bude účtováno 50 Kč (návštěvníci si mohou také přinést osušku vlastní). Děkujeme Vám za pochopení.

Otevírací doba Tropicu

NE – ČT: od 10:00 do 20:00 .
PÁ, SO: od 10:00 do 22:00.

Provozní doba hotelového wellness se může lišit. Otevírací dobu wellness naleznete zde.