Jedinečné místo, kde slunce svítí každý den – TROPICLAND

Vyměňte zimní oblečení za plavky a vstupte bosou nohou na vyhřátý písek do Tropiclandu. S pomoci nejnovějších technologii si můžete užívat prozářené modré oblohy, měnící se mořské hladiny a nechat na své tělo i duši působit teplo a zář „umělého slunce“, které si svým spektrem téměř nezadá s pravým, a dodá Vašemu organismu tolik potřebný D vitamin a další pozitiva light terapie.

Jedinečné místo, kde slunce svítí každý den – TROPICLAND

Moře
Denně 30°C
Teplo
Pláž

Jedinečnou atmosféru tropu s modrou oblohou a dokonalou nejmodernější projekcí pláže s pohledem na šumějící moře, doplňuje jezírko s tyrkysovou vodou a vodopádem na skalním útesu a spoustou tropické zeleně a teplého karibského písku . V této atmosféře si ve zdejším stylovém Aruba baru vychutnáte svůj oblíbený drink. V oáze nabité exotikou se můžete najíst v hospůdce do které přejdete rovnou z pláže. Čekají tam Vás speciality na grilu a jiné dobroty. Odtud v teple, budete moci sledovat venkovní přírodní jezírko, ve kterém se odvážní jedinci mohou svlažit. Máte-li dost lenošení na pláži, můžete se ponořit do vyhřátých termálních kádí v přilehlém Thermal parku, který je skryt v nádherné zahradě, a díky obsluze si v gejzíru bublinek dopřát drink z naší bohaté nabídky. Unavené svaly i mysl Vám pomůže dostat zpět do kondice náš mezinárodní tým masérů, u kterých si z nabídky thajských i tradičních masáží vybere každý. Zatímco na beskydské kopce bude padat večerní chlad, karibská pláž začne tepat nočním životem.

Otevírací doba

PO – PÁ: Denní režim: od 14:00 do 19:00, v závislosti na počasí možno otevřít i dříve
SO – NE: Denní režim: od 10:00 do 19:00
PO – NE: Večerní provoz Tropic Landu: od 20:30 do 1:00 pro ubytované zdarma/pro veřejnost zdarma po rezervaci na recepci, v případě konání akce nebo uskutečnění programu v Tropiclandu se může účtovat vřejnosti vstupné
Otevírací doba platí od 15. září do 16. června, mimo tento termín otevřeno při nepřízni počasí nebo na pořádání akcí. Otevírací doba večerního režimu se může měnit. Vstup do Tropiclandu i Thermal Parku je z bezpečnostních důvodů a jiných důvodů povolen osobám starším 15 let.

 

Ceník

Tropicland + Thermal Park

PO-PÁ: ubytovaní / veřejnost

SO-NE: ubytovaní / veřejnost

3 hodinový vstup v rámci denní otevírací doby Tropiclandu 380 Kč / 490 Kč 450 Kč / 590 Kč
Každá další započatá hodina 150 Kč 150 Kč
Neomezený vstup

PO-PÁ: pouze pro ubytované

SO-NE: pouze pro ubytované

do Tropiclandu a Thermal Parku 550 Kč 650 Kč
do Tropiclandu + Thermal Parku + Wellness v hotelu 680 Kč 780 Kč
Pronájem celý den (smluvní cena) (smluvní cena)
Pro návštěvníky, kteří nejsou ubytovaní na hotelu, bude účtováno 50 Kč za osušku. Vstup do Tropiclandu i Thermal Parku je z bezpečnostních důvodů a jiných důvodů povolen osobám starším 15 let.

(vizualizace Tropiclandu)