Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák | Tropicland

Vyměňte zimní oblečení za plavky a vstupte bosou nohou na vyhřátý písek do Tropiclandu. S pomoci nejnovějších technologii si můžete užívat prozářené modré oblohy, měnící se mořské hladiny a nechat na své tělo i duši působit teplo a zář „umělého slunce“, které si svým spektrem téměř nezadá s pravým, a dodá Vašemu organismu tolik potřebný D vitamin a další pozitiva light terapie.

Jedinečné místo, kde slunce svítí každý den – TROPICLAND

Moře
Denně 30°C
Teplo
Pláž

Jedinečnou atmosféru tropu s modrou oblohou a nejmodernější projekcí pláže s pohledem na šumějící moře, doplňuje jezírko s tyrkysovou vodou a vodopádem na skalním útesu a spoustou tropické zeleně a teplého karibského písku . V této atmosféře si ve zdejším stylovém Aruba baru vychutnáte svůj oblíbený drink. V oáze nabité exotikou se můžete najíst v hospůdce do které přejdete rovnou z pláže. Čekají tam Vás speciality na grilu a jiné dobroty. Odtud v teple, budete moci sledovat venkovní přírodní jezírko, ve kterém se odvážní jedinci mohou svlažit. Máte-li dost lenošení na pláži, můžete se ponořit do vyhřátých termálních kádí v přilehlém Thermal Parku, který je skryt v nádherné zahradě, a díky obsluze si v gejzíru bublinek dopřát drink z naší bohaté nabídky. Unavené svaly i mysl Vám pomůže dostat zpět do kondice náš mezinárodní tým masérů, u kterých si z nabídky thajských i tradičních masáží vybere každý. Zatímco na beskydské kopce bude padat večerní chlad, karibská pláž začne tepat nočním životem.

Ceník

Pouze Tropicland – NEOMEZENÝ VSTUP

Neomezený vstup pro 1 osobu na 1 den (dle otevírací doby) 450 Kč

nebo můžete využít naší nabídky:

Tropicland + wellness v ceně

(otevírací doba wellness je odlišná od otevírací doby Tropiclandu)

Pro ubytované

Dospělí (od 15 let)  60 min.  250 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  400 Kč
Od 20:00 večerní “party” provoz  volný vstup
Uzavřená společnost (pouze Tropicland)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  100 Kč

Pro veřejnost

Dospělí (od 15 let) 60 min.  300 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  450 Kč
Od 20:00 večerní “party” provoz  volný vstup
Uzavřená společnost (pouze Tropicland)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  150 Kč

Vstup do Tropiclandu je z bezpečnostních důvodů povolen pouze osobám starším 15-ti let. V hotelovém wellness se nachází bezplavková zóna, proto je zde vstup povolen také až od 15-ti let. V rámci Tropiclandu je doporučen plážový dresscode (plavky či plážové oblečení). Nejedná se o bezplavkovou zónu. V ceně vstupného je ručníkový servis 1x osuška, v hotelovém wellness také 1x prostěradlo. Za každou další osušku bude účtováno 50 Kč (návštěvníci si mohou také přinést osušku vlastní). Při ztrátě čipu účtujeme 200 Kč jako náhradu. Děkujeme Vám za pochopení.

Otevírací doba Tropiclandu

NE – PÁ: od 14:00, obvykle do nočních hodinnejpozději ve 20:00 se přechází z denního režimu na noční “party” provoz
SO: od  12:00, obvykle do nočních hodin – nejpozději ve 20:00 se přechází z denního režimu na noční “party” provoz
Otevírací doba platí od 15. září do 16. června, mimo tento termín otevřeno při nepřízni počasí nebo na pořádání akcí. V případě konání večerní akce nebo uskutečnění speciálního programu v Tropiclandu může být účtováno vstupné.

.

Provozní doba hotelového wellness se může lišit. Otevírací dobu wellness naleznete zde.