Beskydská zima

Využijte v prosinci akční slevu 20% na pobytový balíček Beskydská zima.

Více informací
×

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Adult-friendly resort, vybavený Thermal Parkem a Wellness & SPA centrem

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě Wellness & SPA zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce. Nově pro Vás připravujeme také otevření unikátní atrakce Tropicland – kousek karibského ráje (od 1.1.2019).

 

Koncepce adult-friendly

Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adult-friendly.V našem hotelu jsou nadále vítáni hosté každé věkové kategorie, avšak službami se specializujeme na dospělého klienta. V hotelu nenaleznete dětské postýlky, dětské stoličky, dětské menu či dětský koutek nebo zvýhodněnou cenu ubytování pro děti. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-friendly je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.