Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Akční ceny na březen a duben

Akční ceny na pobyty v březnu a dubnu. Přijeďte si udělat zimní/jarní wellness víkend. Lepší ceny již nebudou! Kontaktujte naši recepci na +420 731 682 395 nebo na info@hotelondrasuvdvur.cz

Více informací

DOPRODEJ LÉTA ZAHÁJEN! REZERVUJTE SI SVŮJ VYSNĚNÝ POBYT V SEKCI REZERVACE anebo SE PODÍVEJTE NA NÁŠ LETNÍ BALÍČEK

×

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

SPA & GARDEN RESORT PRO DOSPĚLÉ

Aktualizace stavu:

RECEPCE AŽ DO ODVOLÁNÍ V PROVOZU OD 9 – 17 HODIN

Náš hotel pro Vás otevíráme dne 29.5.2020 ve 14 hodin.

Po otevření hotelu budou dodržována zvýšená hygienická opatření, k dispozici bude dostatek desinfekčních prostředků a na pokojích na Vás budou čekat připravené desinfekční gely. Podávání snídaní a večeří bude taktéž provázeno zvýšenými hygienickými standardy. Uděláme vše pro to, aby pobyt u nás pro Vás byl příjemným a bezpečným zároveň.

Naše recepce přijímá REZERVACE!
Těšíme se na Vás!

Váš hotel Ondrášův dvůr

Nádherná hotelová zahrada s jezírky, klasické wellness a také unikátní wellness atrakce Thermal Park a Tropic

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce.  Nově jsme v našem areálu otevřeli také unikátní wellness atrakci Tropic, který se tak pro Vás stane zárukou pro případné deštivé dny. Chystáme pro Vás také výstavbu krytého vyhřívaného bazénu. Pro firmy nově k dispozici nová kongresová hala pro pořádání školení a jiných akcí.

Koncepce adults-only

Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adult-only (pouze pro dospělé). Našimi službami se tak specializujeme na dospělého klienta a proto poskytujeme pobyty pouze osobám starším 15-ti let. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-only je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.