Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

LAST MINUTE AKCE

Přijeďte se ubytovat na náš hotel v termínu od 20.1. do 24.1. a využijte last-minute nabídky – denně 2 hodinový vstup do wellness a Tropiclandu v ceně pobytu! V tomto termínu navíc na nedalekých Pustevnách probíhá festival ledových soch – ideální příležitost na výlet☃️

Více informací

HORSKÝ HOTEL MARTIŇÁK*** Využijte možnosti ubytovat se na našem sesterském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 km. Toužíte-li po nádherných výhledech na beskydské kopce či po rodinné dovolené, je pro Vás horský hotel Martiňák ideální volbou. Hotel Martiňák je rájem pro ty, kteří ocení klid a krásu přírody, chtějí poznat okolí a večer se zrelaxovat v sauně či venkovní vířivce. Využít můžete také wellness atrakcí Tropicland a Thermal Park v areálu Ondrášova dvora, které máte za stejnou cenu, jako zde ubytovaní hosté.

Více informací
×

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

SPA & GARDEN RESORT PRO DOSPĚLÉ

Pro pobyt v termínu od 1.7. – 15.9. využijte nyní naši akci FIRST MINUTE!

Sleva bude uplatněna při vytvoření online rezervace v sekci Rezervace nebo pokud kontaktujete přímo naši recepci na níže uvedených kontaktech

Nádherná hotelová zahrada s jezírky, letní bazén, klasické wellness a také unikátní wellness atrakce Thermal Park a Tropic

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce. Nově jsme v našem areálu otevřeli unikátní wellness atrakci Tropic. V létě na Vás čeká také dohřívaný letní bazén s bazénovým barem a lehátky.

Koncepce adults-friendly

Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adult-friendly. Našimi službami se tak specializujeme na dospělého klienta. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-friendly je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.