Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

SILVESTR 2019

Oslavy konce roku se blíží! Už víte, kde je oslavíte? Náš hotel pro Vás připravil speciální balíček.

Více informací

DOPRODEJ LÉTA ZAHÁJEN! REZERVUJTE SI SVŮJ VYSNĚNÝ POBYT V SEKCI REZERVACE anebo SE PODÍVEJTE NA NÁŠ LETNÍ BALÍČEK

×

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

SPA & GARDEN RESORT PRO DOSPĚLÉ

Zakoupením dárkových poukazů přispějete na zvířecí útulky!
Akce trvá od 23.11. do 23.12. 2019. Více informací na našem Facebooku:

https://www.facebook.com/ondrasuvdvur/ nebo na recepci hotelu

OTEVÍRACÍ DOBA BĚHEM SVÁTKŮ:

23.12.2019 – hotel včetně restaurace uzavřen od 10:00
24.12.2019 – ZAVŘENO
25.12.2019 – hotel včetně restaurace otevřen od 14:00
26.12.2019 – 30.12. 2019 – otevřeno dle běžné provozní doby
31.12. 2019 – hotel vyhrazen pouze pro ubytované hosty, pro ostatní návštěvníky otevřena restaurace jen do 14:00
1.1.2020 – hotel vyhrazen pouze pro ubytované hosty, pro ostatní návštěvníky otevřena restaurace od 14:00

Nádherná hotelová zahrada s jezírky, letní bazén, klasické wellness a také unikátní wellness atrakce Thermal Park a Tropic

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce.  Nově jsme v našem areálu otevřeli také unikátní wellness atrakci Tropic, který se tak pro Vás stane zárukou pro případné deštivé dny. Chystáme pro Vás také výstavbu krytého vyhřívaného bazénu a kongresového sálu (realizace jaro 2020).

Koncepce adults-only

Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adult-only. Našimi službami se tak specializujeme na dospělého klienta a proto poskytujeme pobyty pouze osobám starším 15-ti let. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-only je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.