Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Jedinečný odpočinek v Beskydech ve wellness hotelu ONDRÁŠŮV DVŮR ****

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Chvíle horské pohody se pro každého návštěvníka stanou nezapomenutelným zážitkem díky unikátnímu Thermal Parku a Wellness centru, ve kterém bez ohledu na počasí můžete načerpat novou energii během celého roku. Náš špičkový tým masérů Vám poskytne masáže na vysoké úrovní. Vybrat si můžete jak z thajských masáží tak klasických relaxačních.

V létě je v provozu také letní bazén s bazénovým barem. Vstup zde je umožněn pouze ubytovaným hostům. Vstup je zahrnut v ceně pobytu. Ručníkový servis – 50 Kč za další osušku k bazénu.

Sauny
Masáže
Thermály
Venkovní bazén

Wellness / SPA

Hotel nabízí pro ubytované hosty i neubytované návštěvníky tři druhy saun, finskou, parní, infra, tepidárium, kde si každý z návštěvníků odpočine a načerpá novou energii. Součástí je také odpočívárna s výhledem do přilehlého lesa, venkovní terasa , kde najdete ochlazovací  káď, ale také dvě káďě s termální vodou 36-40°C. Wellness centrum je bezplavkovou zónou – ke vstupu dostanete osušku a prostěradlo.

Masáže

Náš vysoce kvalifikovaný mezinárodní tým s velkými zkušenostmi Vám nabízí širokou škálu thajských i klasických masáží. Navodí Vám pocit klidu, fyzické i psychické pohody, a zbaví Vás stresu a únavy.

Venkovní bazén

Zastřešený bazén o rozměrech 15,5 x 5,8 m  je určen pouze pro ubytované hosty.  Voda v bazénu je ohřívána na teplotu +27 °C, a díky venkovnímu osvětlení jej můžete využívat i k večernímu koupání. Bazén je otevřen v závislosti na počasí, přibližně od měsíce května do září.

Masáže

KLASICKÉ MASÁŽE

Masáž zad a šíje Uvolňuje svalové napětí v oblasti zad a šíje 25 min/550,- 50 min/990,-
Masáž chodidel Masáž pro oživení energie a pocitu lehkosti nohou 25 min/450,-
Lávové kameny Prohřívací a harmonizační masáž k odstranění stresu a napětí 50 min/1200,-
Masáž Beskydy Resort Unikátní celotělová masáž pro dokonalé uvolnění těla i mysli 50 min/1000,- 80 min/1200,-
Antistresová masáž hlavy Uvolňuje od stresu a napětí ve svalech krku a ramen 20 min/300,-
Anticelulitidní masáž Intenzivní ošetření problematických partií dolních končetin a břicha. Detoxikuje, zpevňuje a navrací elasticitu pokožky 50 min/990,-

THAJSKÉ MASÁŽE

Thajská tradiční masáž Tato masáž působí na energetické dráhy v těle pomocí akupresury a nenásilného protahování. Účinky masáže pocítíte okamžitě  50 min/1200,- 80 min/1500,-
Thajská aromaterapeutická masáž Jemnější forma thajské masáže. Odstraňuje napětí a ztuhlost svalů, zlepšuje krevní oběh a proudění lymfatického systému 50 min/1000,- 80 min/1500,-

 

Wellness

Pro ubytované

Dospělí (od 15 let) 60 min.  250 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  400 Kč
Uzavřená společnost (pouze wellness)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  100 Kč

 

Pro veřejnost

Dospělí (od 15 let) 60 min.  300 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  450 Kč
Uzavřená společnost (pouze wellness)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  150 Kč

 

Provozní doba Wellness

Pondělí – Pátek 14:00 – 21:00 hod.
Sobota – Neděle 10:00 – 21:00 hod.

V případě nepříznivého počasí bude v rámci vstupu do wellness umožněn také vstup do Tropicu.

V hotelovém wellness se nachází bezplavková zóna, proto je zde vstup povolen až od 15-ti let. Vstup do Tropicu je z bezpečnostních důvodů povolen také pouze osobám starším 15-ti let. 

V rámci Tropicu je doporučen plážový dresscode (plavky či plážové oblečení). Nejedná se o bezplavkovou zónu. V ceně vstupného je ručníkový servis 1x osuška, v hotelovém wellness také 1x prostěradlo. Za každou další osušku bude účtováno 50 Kč (návštěvníci si mohou také přinést osušku vlastní). Při ztrátě čipu účtujeme 200 Kč jako náhradu. 

 Děkujeme Vám za pochopení.

Užijte si narozeninový dárek – v den vašich narozenin máte dvouhodinový vstup ZDARMA do wellness centra nebo thermal parku hotelu Ondrášův dvůr****.