Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Wellness centrum hotelu Ondrášův dvůr ****

After opening the hotel, increased hygienic measures are observed, there will be enough disinfectants available and prepared disinfection gels will be waiting for you in the rooms. The serving of breakfast and dinner will also be accompanied by increased hygiene standards. We will do everything to make your stay with us pleasant and safe at the same time.

Upozorňujeme, že dle hygienických nařízení MZ, nebude dočasně v provozu infrasauna. Všechny ostatní součásti wellness budou v provozu v souladu s nastavenými hygienickými požadavky.

Těšíme se na Vás!

Váš hotel Ondrášův dvůr

Chvíle horské pohody se pro každého návštěvníka stanou nezapomenutelným zážitkem díky unikátnímu Thermal Parku a Wellness centru, ve kterém bez ohledu na počasí můžete načerpat novou energii během celého roku. Náš špičkový tým masérů Vám poskytne masáže na vysoké úrovní. Vybrat si můžete jak z thajských masáží tak klasických relaxačních.

 

Sauny
Masáže
Thermály

Wellness / SPA

Hotel nabízí pro ubytované hosty i neubytované návštěvníky tři druhy saun, finskou, parní, infra, tepidárium, kde si každý z návštěvníků odpočine a načerpá novou energii. Součástí je také odpočívárna s výhledem do přilehlého lesa, venkovní terasa , kde najdete ochlazovací  káď, ale také dvě káďě s termální vodou 36-40°C. Wellness centrum je bezplavkovou zónou – ke vstupu dostanete osušku a prostěradlo.

Masáže

Náš vysoce kvalifikovaný mezinárodní tým s velkými zkušenostmi Vám nabízí širokou škálu thajských i klasických masáží. Navodí Vám pocit klidu, fyzické i psychické pohody, a zbaví Vás stresu a únavy.

Masáže

KLASICKÉ MASÁŽE

Masáž zad a šíje Uvolňuje svalové napětí v oblasti zad a šíje 25 min/550,- 50 min/990,-
Masáž chodidel Masáž pro oživení energie a pocitu lehkosti nohou 25 min/450,-
Lávové kameny Prohřívací a harmonizační masáž k odstranění stresu a napětí 50 min/1200,-
Masáž Beskydy Resort Unikátní celotělová masáž pro dokonalé uvolnění těla i mysli 50 min/1000,- 80 min/1200,-
Antistresová masáž hlavy Uvolňuje od stresu a napětí ve svalech krku a ramen 20 min/300,-

THAJSKÉ MASÁŽE

Thajská tradiční masáž Tato masáž působí na energetické dráhy v těle pomocí akupresury a nenásilného protahování. Účinky masáže pocítíte okamžitě  50 min/1200,- 80 min/1500,-
Thajská aromaterapeutická masáž Jemnější forma thajské masáže. Odstraňuje napětí a ztuhlost svalů, zlepšuje krevní oběh a proudění lymfatického systému 50 min/1000,- 80 min/1500,-

 

Wellness

Pro ubytované

Dospělí (od 15 let) 60 min.  250 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  400 Kč
Uzavřená společnost (pouze wellness)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  100 Kč

 

Pro veřejnost (z kapacitních důvodů nutná rezervace předem!)

Dospělí (od 15 let) 60 min.  300 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  450 Kč
Uzavřená společnost (pouze wellness)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  150 Kč

 

Provozní doba Wellness

Pondělí – Neděle 10:00 – 21:00 hod.
Wellness je bezplavkovou zónou. V ceně vstupného je ručníkový servis 1x osuška, v hotelovém wellness také 1x prostěradlo. Za každou další osušku bude účtováno 50 Kč (návštěvníci si mohou také přinést osušku vlastní).
 Děkujeme Vám za pochopení.