Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Jedinečný odpočinek v Beskydech ve wellness hotelu ONDRÁŠŮV DVŮR ****

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Chvíle horské pohody se pro každého návštěvníka stanou nezapomenutelným zážitkem díky unikátnímu Thermal Parku a Wellness centru, ve kterém bez ohledu na počasí můžete načerpat novou energii během celého roku. Náš špičkový tým masérů Vám poskytne masáže na vysoké úrovní. Vybrat si můžete jak z thajských masáží tak klasických relaxačních.

Sauny
Masáže
Thermály
Venkovní bazén

Wellness / SPA

Hotel nabízí pro ubytované hosty i neubytované návštěvníky tři druhy saun, finskou, parní, infra, tepidárium, kde si každý z návštěvníků odpočine a načerpá novou energii. Součástí je také odpočívárna s výhledem do přilehlého lesa, venkovní terasa , kde najdete ochlazovací  káď, ale také dvě káďě s termální vodou 36-40°C.

Masáže

Náš vysoce kvalifikovaný mezinárodní tým s velkými zkušenostmi Vám nabízí širokou škálu thajských i klasických masáží. Navodí Vám pocit klidu, fyzické i psychické pohody, a zbaví Vás stresu a únavy. Masáž si můžete dopřát v Tropiclandu , ale také ve wellnes centru přímo na hotelu.

Venkovní bazén

Zastřešený bazén o rozměrech 15,5 x 5,8 m  je určen pouze pro ubytované hosty.  Voda v bazénu je ohřívána na teplotu +27 °C, a díky osvětlení jej můžete využívat i k večernímu koupání. Bazén je otevřen v závislosti na počasí, přibližně od měsíce května.

Masáže

CENÍK MASÁŽÍ

Cena každé masáže zahrnuje:
fresh drink / ledový čaj, servírovaný po masáži na odpočinkové lehátko v Tropiclandu.

KLASICKÉ MASÁŽE

Masáž zad a šíje                 25 min/800,-
Uvolňuje svalové napětí v oblasti zad a šíje

Masáž chodidel                 25 min/800,-
Masáž pro oživení energie a pocitu lehkosti nohou

Lávové kameny                 50 min/1200,-
Prohřívací a harmonizační masáž k odstranění stresu a napětí

Masáž Beskydy Resort   50min/1200,-    80min/1500,-
Unikátní celotělová masáž pro dokonalé uvolnění těla i mysli

 

THAJSKÉ MASÁŽE

Thajská tradiční masáž    50min/1200,-    80min/1500,-
Tato masáž působí na energetické dráhy v těle pomocí akupresury a nenásilného protahování. Účinky masáže pocítíte okamžitě

Thajská olejová masáž      50min/1200,-            80min/1500,-
Jemnější forma thajské tradiční masáže. Odstraňuje napětí a ztuhlost svalů, zlepšuje krevní oběh a proudění lymfatického systému

Wellness + Tropicland v ceně

(otevírací doba Tropiclandu se liší od otevírací doby wellness)

Pro ubytované

Dospělí (od 15 let) 60 min.  250 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  400 Kč
Uzavřená společnost (pouze wellness)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  100 Kč

 

Pro veřejnost

Dospělí (od 15 let) 60 min.  300 Kč
Dospělí (od 15 let) 120 min.  450 Kč
Uzavřená společnost (pouze wellness)  smluvní cena
Každá další započatá hodina  150 Kč

 

Provozní doba Wellness

Pondělí – Pátek 14:00 – 21:00 hod.
Sobota – Neděle 10:00 – 21:00 hod.

Provozní doba Tropiclandu se může lišit. Otevírací dobu Tropiclandu naleznete zde. Masáže je možno provádět také v pátek mezi 10:00 – 14:00.

V hotelovém wellness se nachází bezplavková zóna, proto je zde vstup povolen až od 15-ti let. Vstup do Tropiclandu je z bezpečnostních důvodů povolen také pouze osobám starším 15-ti let. 

V rámci Tropiclandu je doporučen plážový dresscode (plavky či plážové oblečení). Nejedná se o bezplavkovou zónu. V ceně vstupného je ručníkový servis 1x osuška, v hotelovém wellness také 1x prostěradlo. Za každou další osušku bude účtováno 50 Kč (návštěvníci si mohou také přinést osušku vlastní). Při ztrátě čipu účtujeme 200 Kč jako náhradu. 

 Děkujeme Vám za pochopení.

Užijte si narozeninový dárek – v den vašich narozenin máte dvouhodinový vstup ZDARMA do wellness centra nebo thermal parku hotelu Ondrášův dvůr****.