Wellness centrum Beskydy Therme

Bez ohledu na počasí můžete v našem Saunovém světě načerpat novou energii během celého roku. Náš špičkový tým masérů Vám poskytne masáže na vysoké úrovní. Vybrat si můžete jak z thajských masáží tak klasických relaxačních.

Do Saunového světa je nutná včasná rezervace, kvůli omezené kapacitě míst!

Vstup do Saunového světa je pro ubytované hosty zahrnut v rámci ceny za pobyt. 

Saunový svět

Saunový svět nabízí pro ubytované hosty i neubytované návštěvníky čtyři druhy saun, finskou, bylinkovou, parní a bio lesní. Součástí je také odpočívárna s výhledem do přilehlého lesa, venkovní terasa a  jezírko. Drink si můžete objednat v přilehlém Fresh Baru.
Saunový svět je bezplavkovou zónou –  ke vstupu dostanete osušku a prostěradlo.

Pokud toužíte po neobyčejném saunovém zážitku nabízíme pro ubytované i neubytované hosty také saunové ceremoniály. Ubytované hosty informujeme vždy předem prostřednictvím e-mailu a neubytované hosty informujeme prostřednictvím Instagramu Wellness Beskydy Therme.

 vstup do saunového světa v ceně ubytování!

Masáže

Náš vysoce kvalifikovaný mezinárodní tým s velkými zkušenostmi Vám nabízí širokou škálu thajských i klasických masáží. Navodí Vám pocit klidu, fyzické i psychické pohody, a zbaví Vás stresu a únavy.

Doplňující informace

Vážení a milí hosté, 

služeb Saunového světa můžete bezplatně využít, pokud máte objednaný pobyt či pobytový balíček. Pozor: Je zde nutná časová rezervace.

Ceny pro veřejnost naleznete v ceníku.

Objednat lze také masážní procedury.

Pro nutnou časovou rezervaci využijte prosím našeho přiloženého rezervačního formuláře.

Provozní doba Saunového světa

Neděle – Pátek14:00 – 21:30 hod.
Sobota10:00 – 21:30 hod.

Saunový svět je bezplavkovou zónou.

V ceně vstupného je osuška a plachta do sauny. Každá další osuška 100 Kč/ks. Ubytovaní hosté mají župany a hotelové papuče k dispozici na pokoji. Neubytovaným hostům župan a jednorázové papuče k zapůjčení za příplatek 100 Kč/ks.
Záloha na čip 100 Kč/ks.

Před vstupem do Saunového světa je nutná rezervace z důvodu omezené kapacity míst.

Děkujeme Vám za pochopení.