Wellness centrum Beskydy Therme

Bez ohledu na počasí můžete v našem saunovém světě načerpat novou energii během celého roku. Náš špičkový tým masérů Vám poskytne masáže na vysoké úrovní. Vybrat si můžete jak z thajských masáží tak klasických relaxačních.

Do Saunového světa je nutná včasná rezervace, kvůli omezené kapacitě míst!

Upozornění: Rezervace provedené od 14.9. 2022 s uskutečněním pobytu od 19.9.2022, již mají vstup do saunového světa zahrnut v rámci ceny za pobyt. Na zakoupené balíčky se vztahují podmínky dle pobytového balíčku.

Saunový svět

Saunový svět nabízí pro ubytované hosty i neubytované návštěvníky čtyři druhy saun, finskou, bylinkovou, parní a bio lesní. Součástí je také odpočívárna s výhledem do přilehlého lesa, venkovní terasa a  jezírko. Drink si můžete objednat v přilehlém Fresh Baru.
Saunový svět je bezplavkovou zónou –  ke vstupu dostanete osušku a prostěradlo.

U rezervací provedených od 14.9.2022 – vstup do saunového světa v ceně ubytování!

Masáže

Náš vysoce kvalifikovaný mezinárodní tým s velkými zkušenostmi Vám nabízí širokou škálu thajských i klasických masáží. Navodí Vám pocit klidu, fyzické i psychické pohody, a zbaví Vás stresu a únavy.

Doplňující informace

Vážení a milí hosté, 

služeb saunového světa můžete využít pokud máte buď objednaný pobytový balíček, obsahující vstup do saunového světa  anebo si vstup můžete dokoupit (jak ubytovaní hosté, tak veřejnost).
Objednat lze také masážní procedury.

Pro nutnou časovou rezervaci využijte prosím našeho přiloženého rezervačního formuláře.

Provozní doba saunového světa

Neděle – Pátek14:00 – 21:30 hod.
Sobota10:00 – 21:30 hod.

Saunový svět je bezplavkovou zónou.

V ceně vstupného je osuška a plachta do sauny. Každá další osuška 70 Kč/ks. Ubytovaní hosté mají župany a hotelové papuče k dispozici na pokoji. Neubytovaným hostům župan a jednorázové papuče k zapůjčení za příplatek 50 Kč/ks.
Záloha na čip 100 Kč/ks.

Před vstupem do Saunového světa je nutná rezervace z důvodu omezené kapacity míst.

Děkujeme Vám za pochopení.