Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Firmy & Akce

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.). Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

Nový konferenční sál s kapacitou až 120 osob! Kvalitní technika, ozvučení, projekce, odvětrávání apod. zajištěna. Možnost coffeebreaků samozřejmostí.

 

Firemní akce a školení

Zde můžete aktivně prožít strávený čas v nitru beskydské přírody, která se sama nabízí pro nejrůznější teambuildingové akce, nebo zde můžete prostě ale výjimečně relaxovat.   Kapacita ubytování: 112 lůžek (pevná lůžka a přistýlky). Pro větší kapacitu ubytování Vám rádi nabídneme i náš spřátelený Hotel Martiňák***. Prostory k využití:  Kongresový sál až pro 120 osob, Tropic s moderní projekcí a exotickým prostředím (zde mohou také probíhat nevšední semináře, v divadelním uspořádání až 100 osob), vinný sklípek, Music bar, venkovní bar.

Music Bar

Řízené degustace rumů, originálně členěný prostor k posezení i tanci, ale také zákoutí pro ničím nerušené posezení u krbu.

Netradiční školení v Tropicu

Pokud chcete udělat Vaše školení či představování produktu neotřelým, doporučujeme Vám nás Tropic, kde lze uzpůsobit jeho prostředí dle Vašich požadavků. Vhodné také pro originální firemní večírky.

Oslavy a příležitosti

Nemůžete najít lepší místo, než hotel Ondrášův dvůr, který leží uprostřed beskydské přírody a nabízí nadstandardní vybavení.Připravíme pro vás slavnostní raut, připijeme na vaše zdraví nebo váš úspěch a budeme se starat o vás i vaši společnost starat jako o vlastní. Vhodné pro rozlučky se svobodou apod.

Kontakt
Telefonní spojení +420 731 682 395
od 8:00 do 20:00
Kontaktní email info@ondrasuv-dvur.cz
Hotely