Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Firmy & Akce

Hotel Ondrášův dvůr – Prezentace pro firmy

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.). Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

V roce 2020 se můžete těšit na zbrusu nový konferenční sál s kapacitou až 130 osob! Kvalitní technika, ozvučení, projekce, odvětrávání apod. zajištěna. Možnost coffeebreaků samozřejmostí. Předpokládaná realizace duben 2020.

V případě Vašeho zájmu jsme pro Vás připravili prezentaci s potřebnými informacemi a kontakty:
Hotel Ondrášův dvůr – Prezentace pro firmy

Firemní akce a školení

Zde můžete aktivně prožít strávený čas v nitru beskydské přírody, která se sama nabízí pro nejrůznější teambuildingové akce, nebo zde můžete prostě ale výjimečně relaxovat.   Kapacita ubytování: 105 lůžek (pevná lůžka a přistýlky). Pro větší kapacitu ubytování Vám rádi nabídneme i náš spřátelený Hotel Martiňák***. Prostory k využití:  Salónek (pro teambulding,školení 20-30 osob), restaurace pro 90 osob, Snack Bar jako další školící prostor až pro 35 osob, Tropic s moderní projekcí a exotickým prostředím (zde mohou také probíhat nevšední semináře, v divadelním uspořádání až 100 osob), vinný sklípek, Music bar, tenisový dvorec, venkovní bar.

Music Bar

Řízené degustace rumů, originálně členěný prostor k posezení i tanci, ale také zákoutí pro ničím nerušené posezení u krbu.

Netradiční školení v Tropicu

Pokud chcete udělat Vaše školení či představování produktu neotřelým, doporučujeme Vám nás Tropic, kde lze uzpůsobit jeho prostředí dle Vašich požadavků.

Rodinné oslavy a příležitosti

Nemůžete najít lepší místo, než v hotel Ondrášův dvůr, který leží uprostřed beskydské přírody a nabízí nadstandardní vybavení.Připravíme pro vás slavnostní raut, připijeme na vaše zdraví nebo váš úspěch a budeme se starat o vás i vaši společnost starat jako o vlastní. Pojďte se s námi podělit o vaši oslavu. Vhodné pro rozlučky se svobodou apod.