Firmy & Akce

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.) a svateb. Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

Firemní akce a školení

Zde můžete aktivně prožít strávený čas v nitru beskydské přírody, která se sama nabízí pro nejrůznější teambuildingové akce, nebo zde můžete prostě ale výjimečně relaxovat.   Kapacita ubytování: 112 pevných lůžek a 19 přistýlek Pro větší kapacitu ubytování Vám rádi nabídneme i náš spřátelený Hotel Martiňák***, kde zajistíme bezplatný schuttle bus mezi hotely.   Prostory k využití:  Salónek (pro teambulding,školení 20-30 osob), restaurace pro 90 osob, Tropic Land s dokonalou moderní projekcí a exotickým prostředím, vinný sklípek, Music bar, tenisový dvorec, volejbalové hřiště, venkovní krytý bazén, stolní tenis, bar u bazénu.

Music Bar

Řízené degustace rumů, originálně členěný prostor k posezení i tanci, ale také zákoutí pro ničím nerušené posezení u krbu.   Pokud nemáte ještě DJ pro Vaší akci, můžeme doporučit moderátora a DJ HENRY.

Svatby a zásnuby

Přichystáme zásnubní večeři a spolu s Vámi budeme zpovzdálí čekat na odpověď. Zorganizujeme svatbu podle Vašich přání a chutí , připravíme útulné pokoje a vilky pro Vaši rodinu a přátele, uspořádáme svatební obřad, hostinu i večerní slavnost na jednom místě.   Váš vyjímečný den můžeme i zaznamenat. Doporučujeme Marka Hořavu.   Zažijte mnoho podob svatebního dne uprostřed přírody pod nebem blankytným i hvězdným.

Rodinné oslavy a příležitosti

Nemůžete najít lepší místo, než v hotel Ondrášův Dvůr, který leží uprostřed beskydské přírody a nabízí nadstandardní vybavení.Připravíme pro vás slavnostní raut, upečeme krásný dort, připijeme na vaše zdraví nebo váš úspěch a budeme se starat o vás i vaši společnost starat jako o vlastní. Pojďte se s námi podělit o vaši oslavu.