Vaše akce v srdci přírody

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.). Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

Firemní akce a školení

Prostory k využití:  Kongresový sál až pro 120 osob, Kongresový salónek s kapacitou 30 osob, Tropico Beach s moderní projekcí a exotickým prostředím (zde mohou také probíhat nevšední semináře, v divadelním uspořádání až 100 osob), vinný sklípek, Music bar, venkovní bar.

Kapacita ubytování: 122 lůžek (pevná lůžka a přistýlky). Pro větší kapacitu ubytování Vám rádi nabídneme i Hotel Martiňák**** (www.martinak.cz).

Občerstvení: máme pro připravenou nabídku coffeebreaků, případně rautů, grilování, večerní párty apod.

Kongresový sál I.

                       

(školní – 68 míst)           (U z obou stran kromě čela – 76 míst)

                       

(klasické U – 52 míst)           (kino uspořádání 120 míst)

Kongresový sál II.

                             

(školní – 24 míst)            (U z obou stran – 24 osob)

                           

(klasické U – 16 osob)                           (kino 36 osob)

Music Bar

Řízené degustace rumů, originálně členěný prostor k posezení i tanci, ale také zákoutí pro ničím nerušené posezení u krbu.

Netradiční školení v Tropico Beach

Pokud chcete udělat Vaše školení či představování produktu neotřelým, doporučujeme Vám naši Tropico Beach, kde lze uzpůsobit jeho prostředí dle Vašich požadavků. Vhodné také pro originální firemní večírky.

Oslavy a příležitosti

Nemůžete najít lepší místo, než hotel Ondrášův dvůr, který leží uprostřed beskydské přírody a nabízí nadstandardní vybavení. Připravíme pro vás slavnostní raut, připijeme na vaše zdraví nebo váš úspěch a budeme se starat o vás i vaši společnost starat jako o vlastní. Vhodné pro rozlučky se svobodou apod.

Vinný sklípek

Vinný sklep byl vytvořen odborníky na jihomoravské sklepy a je ideálním prostorem pro skupinové řízené degustace vín nebo rumů. Případně lze pro malé skupiny zajistit také workshop o francouzském víně. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.