Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Restaurace

AKTUÁLNÍ INFO KE KORONAVIROVÉ SITUACI

Vážení a milí hosté,

na základě situace ve Vládě ČR respektive v Poslanecké sněmovně ČR neumíme zatím říci, jak se bude situace kolem otevření obchodů a služeb vyvíjet. Proces otevření pro nás není v takovéto situaci úplně jednoduchý, proto budeme vyčkávat na jednoznačné stanovisko ze strany státu. Děkujeme Vám za pochopení a prozatím posíláme pozdrav z Beskyd.

Rezervace na další termíny přijímá naše recepce i nadále na emailové adrese: info@hotelondrasuvdvur.cz

Tým Hotelu Ondrášův dvůr****

  • V Beskydech ve wellness hotelu Ondrášův dvůr **** je připraven tým kuchařů splnit veškeré gurmánské přání našich hostů. Jejich kulinářské umění a důraz na domácí kuchyni jsou součástí toho, čím se stává pobyt u nás jedinečným zážitkem. Na přání sestavíme romantické menu, připravíme oslavu nebo rozlučku se svobodou, ale zajistíme také kompletní menu firemních školení včetně coffee breaků. Stejně jako náš hotel, je i restaurace určena pouze dospělé klientele od 15 let.

V rámci ubytování je vždy snídaně. K pobytu si můžete objednat také polopenzi, která je servírována bufetovou formou a obsahuje předkrm, polévku, výběr ze 3 hlavních chodů, dezert a ovoce.

Jídelní a nápojový lístek

Jídelní a nápojový lístek
Připravujeme
Vinný lístek
Připravujeme