Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Restaurace

AKTUÁLNÍ INFO KE KORONAVIROVÉ SITUACI

Vážení hosté,

s politováním bychom Vám chtěli sdělit, že na základě neustále se oddalujícího otevření hotelů, restaurací a wellness, které oběma stranám přináší nejistotu v uskutečňování Vašich pobytů, jsme se rozhodli náš hotelový resort uzavřít až do 25.12.2020.

Všichni hosté, kteří měli rezervovaný pobyt v termínu od 21.11. – 25.12.2020 budou brzy kontaktováni prostřednictvím emailu.

Přejeme Vám příjemné prožití předvánočního času a doufáme, že se s Vámi již o svátcích setkáme v plné síle.
P.S. My mezitím nezahálíme a připravujeme pro Vás další novinky.

Rezervace na další termíny přijímá naše recepce i nadále na emailové adrese: info@hotelondrasuvdvur.cz

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Tým Hotelu Ondrášův dvůr****

  • V Beskydech ve wellness hotelu Ondrášův dvůr **** je připraven tým kuchařů splnit veškeré gurmánské přání našich hostů. Jejich kulinářské umění a důraz na domácí kuchyni jsou součástí toho, čím se stává pobyt u nás jedinečným zážitkem. Na přání sestavíme romantické menu, připravíme oslavu nebo rozlučku se svobodou, ale zajistíme také kompletní menu firemních školení včetně coffee breaků. Stejně jako náš hotel, je i restaurace určena pouze dospělé klientele od 15 let.

V rámci ubytování je vždy snídaně. K pobytu si můžete objednat také polopenzi, která je servírována bufetovou formou a obsahuje předkrm, polévku, výběr ze 3 hlavních chodů, dezert a ovoce.

Jídelní a nápojový lístek

Jídelní a nápojový lístek
Připravujeme
Vinný lístek
Připravujeme