Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Restaurace

AKTUÁLNÍ INFO KE KORONAVIROVÉ SITUACI

Vážení a milí hosté, služby wellness a restaurace budou podléhat aktuálním nařízeným opatřením (omezení kapacity, dodržování rozestupů, používání ochranných prostředků apod.)

Pozor změna! – od 22.11. bude platit k prokázání bezinfekčnosti pouze:

a) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem
o provedeném očkování – od aplikace druhé dávky musí uplynout alespoň 14 dní,
b) doloží platné potvrzení o prodělání nemoci Covid-19,
c) je alespoň 14 dní po první dávce očkování a zároveň má negativní PCR test ne starší, než 72 hodin, anebo ještě neuplynulo 14 dní od druhé dávky očkování a zde je také nutné navíc doložit PCR test

Rezervujte online v sekci Rezervace anebo na info@ondrasuv-dvur.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Tým Hotelu Ondrášův dvůr****

  • V Beskydech ve wellness hotelu Ondrášův dvůr **** je připraven tým kuchařů splnit veškeré gurmánské přání našich hostů. Jejich kulinářské umění a důraz na domácí kuchyni jsou součástí toho, čím se stává pobyt u nás jedinečným zážitkem. Na přání sestavíme romantické menu, připravíme oslavu nebo rozlučku se svobodou, ale zajistíme také kompletní menu firemních školení včetně coffee breaků. Stejně jako náš hotel, je i restaurace určena pouze dospělé klientele od 15 let.

V rámci ubytování je vždy snídaně. K pobytu si můžete objednat také polopenzi, která je servírována bufetovou formou a obsahuje předkrm, polévku, výběr ze 3 hlavních chodů, dezert a ovoce.

 

Jídelní a nápojový lístek
Připravujeme
Vinný lístek
Připravujeme