Restaurace

V Beskydech ve wellness hotelu Ondrášův dvůr **** je připraven tým kuchařů splnit veškeré gurmánské přání našich hostů. Jejich kulinářské umění a důraz na domácí kuchyni jsou součástí toho, čím se stává pobyt u nás jedinečným zážitkem. Na přání sestavíme romantické menu, připravíme oslavu nebo rozlučku se svobodou, ale zajistíme také kompletní menu firemních školení včetně coffee breaků. Stejně jako náš hotel, je i restaurace určena pouze dospělé klientele od 15 let. V rámci ubytování je vždy snídaně. 

Snídaně 8:00 – 10:00
Á la carte menu 11:00 – 20:30
Restaurace otevřena do 21:00 (poté je možnost navštívit Music Bar/Fresh Bar)

Aruba Bar v Tropico Beach

Po skončení denního provozu Tropico Beach je  denně od 21:00 do 00:00 otevřen pro všechny (dospělé) také Aruba Bar v Tropico Beach, kde si můžete vychutnat svůj oblíbený drink, zabořit nohy do písku a užít si atmosféry plážového baru. V průběhu celého dne běží tematické projekce, hraje hudba…Večer Vás zde obslouží náš barman.

Fresh Bar

Příjemné posezení s nabídkou míchaných drinků i jiných nápojů, otevřeno po celou dobu provozu našeho Thermal Parku a bazénu s Tropicem.
Otevřeno denně od 10:00 – 22:00.

Music Bar

Řízené degustace rumů, vína apod., originálně členěný prostor k posezení i tanci, ale také zákoutí pro ničím nerušené posezení u krbu.

Pro akce a skupiny otevřen po individuální domluvě.
Po celý týden můžete však navštívit náš Fresh Bar nebo Aruba Bar v Tropico Beach
 (viz výše)