Thermal Park

Zveme Vás na nezapomenutelnou koupel do největšího moravského Thermal Parku pod širým nebem. Užijete si koupání ve vířivých kádích z borovicového dřeva s dohřívanou vodou z hlubinných vrtů beskydských hor. Můžete zde využít 10 sudů, včetně jednoho maxi sudu až pro 14 osob.

Thermal Park je plavkovou zónou. Nezapomeňte si je prosím vzít s sebou.

Koupel v termální kádi

Koupel v termální kádi s vířivou vodou o teplotě 36-39 °C. Koupel v privátní kádi v našem Thermal Parku doporučujeme v každém ročním období. Zažijte relaxační chvíle s Vašimi nejbližšími anebo přáteli a nechte se hýčkat našimi barmany, kteří Vás přijdou rádi obsloužit přímo do kádě. Thermal Park je plavkovou zónou, při vstupu obdržíte osušku.

Nově u nás můžete vyzkoušet také koupel v kádi s koupelovou solí. Na výběr máme Rochovu sůl,  magnéziovou sůl a směs solí s extraktem Aloe Vera. Ceny naleznete v našem ceníku.

Provozní doba Thermal Parku

Pondělí – neděle10:00 – 22:00

Vstup do Thermal Parku je z bezpečnostních důvodů je povolen osobám starším 15 let.

Z kapacitních důvodu je zde nutná časová rezervace.

Doplňující informace

Vážení a milí hosté, 

služeb Thermal Parku můžete využít pokud máte buď objednaný pobytový balíček, obsahující vstup do Thermal Parku anebo si vstup můžete dokoupit (jak ubytovaní hosté, tak veřejnost). Záloha na čip na skříňku 100 Kč/ks.

Pro nutnou časovou rezervaci využijte prosím našeho přiloženého rezervačního formuláře.