Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák | Tropicland

Ubytování

Hotelový komplex má kapacitu 112 pevných lůžek a 19 přistýlek. Můžete se u nás ubytovat ve stylových hotelových pokojích v hotelových apartmánech v apartmánových vilách v nových pokojích s vlastní saunou a v nových pokojích ve vilách s vlastní zahrádkou.

Pro všechny typy pokojů i apartmánů platí Check-in od 14:00 a Check-out do 10:00

Hotelový pokoj De-Luxe **** 2+1, 35 m²

Stylově zařízený a prostorný De-Luxe pokoj o rozloze 35 m², je vybaven manželskou postelí s nebesy, LED televizí, minibarem a vířivou vanou, župany a fénem. V případě potřeby, je k dispozici možnost přistýlky na rozkládacím sofa. Pokoj má výhled do okolní krajiny.

Rezervovat

Pokoj De-Luxe s terasou **** 2+1, 35 m²

Stylově zařízený a prostorný pokoj o rozloze 35 m². Pokoj je vybaven manželskou postelí s nebesy, LED televizí, minibarem a rohovou vířivou vanou, župany a fénem . V případě potřeby, je k dispozici možnost přistýlky na rozkládacím sofa. Výhled do okolní krajiny a prostorná terasa přístupná přímo z pokoje.

Rezervovat

Hotelový pokoj **** 2+0, 14-25 m²

Komfortní hotelové pokoje, jejichž zařízení kombinuje styl a použití přírodních materiálů. Dvoulůžkové pokoje o rozloze 14 – 20 m² jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, LED televizí, minibarem a sprchovým koutem, župany a fénem. Pokoje jsou s výhled do okolní krajiny.

Rezervovat

Hotelový pokoj**** 2+1, 14-25 m²

Komfortní hotelové pokoje, jejichž zařízení kombinuje styl a použití přírodních materiálů. Dvoulůžkové pokoje o rozloze 14 – 20 m² jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky s možností přistýlky formou rozkládacího sofa, LED televizí, minibarem a sprchovým koutem, župany a férnem. Pokoje jsou s výhled do okolní krajiny.

Rezervovat

Hotelový pokoj **** 3+0, 21,6 m²

Stylově zařízený třílůžkový pokoj o rozloze 21,6 m². Pokoj je vybaven manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, LED televizí, minibarem a sprchovým koutem, župany a fénem. Výhled do okolní krajiny.

Rezervovat

Hotelový pokoj **** 4+0, 35 m²

Stylově zařízený, prostorný čtyřlůžkový pokoj o rozloze 35 m². Pokoj je vybaven manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, LED televizí, minibarem, sprchovým koutem, župany, fénem a jídelním stolem. Výhled do okolní krajiny.

Rezervovat

Apartmánová vila **** 4+1, 48 m²

Osm komfortně a stylově zařízených vil, situovaných v blízkosti Thermal parku, o rozloze 48 m², s maximální kapacitou 6 osob. V přízemí každé vily je situována obývací část a sociální zařízení a v prvním patře jsou umístěny dva pokoje a WC.  Vybavení zahrnuje kuchyňku, lednici, jídelní stůl, rozkládací sofa, LED televizi, koupelna se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou vybaveny manželským lůžkem a dvěma samostatnými lůžky. Možnost přistýlky na sofa je v obývacím pokoji. Výhled do okolní krajiny a prostorná venkovní terasa.

Rezervovat

Hotelový Apartmán **** 2+1, 24 m²

Stylově zařízený a prostorný dvoulůžkový apartmán o rozloze 24 m², který poskytuje komfort v podobě kuchyňky, jídelního i obývacího prostoru s pohovkou. Apartmán je vybaven manželskou postelí, LED televizí, minibarem a sprchovým koutem. V případě potřeby, je k dispozici možnost přistýlek na rozkládacím sofa. Výhled do okolní krajiny.

Rezervovat

Vila pokoje s vlastní saunou 2+0 **** 2+0, 50 m²

Nové luxusní Apartmány v podkroví o rozloze 50 m2 , s privátním wellness, jehož součástí je sauna a vyhřívané křesla. Pokoj dále má vlastní balkon, minibar,wifi, Tv, fén a župany na pokoji.

Rezervovat

Vila 2+0 **** 2+0, 25 m²

Nové luxusní a stylové dvoulůžkové pokoje situované do nové Apartmánové vily, s vlastní terasou se zahrádkou. Rozloha 25 m2, s vlastní koupelnou, manželskou postelí, minibar, TV, Wifi, fén a župany na pokoji.

Rezervovat

Sháníte ideální dárek?

Chtěli byste potěšit něčím jedinečným někoho ze své rodiny či blízkých přátel? Darujte jim nezapomenutelný zážitek v panenské přírodě beskydských hor. Vyberte si některý z našich dárkových poukazků. Originální dárek, který jistě potěší, budete mít ihned k dispozici. Stačí se jen obrátit.