Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Akční ceny do 16.1.2020

Akční ceny na pobyty do 16.1.2020. Lyžařské vleky v provozu, přijeďte si udělat zimní wellness víkend.

Lepší ceny již nebudou! Kontaktujte naši recepci na +420 731 682 395 nebo na info@hotelondrasuvdvur.cz

Více informací

DOPRODEJ LÉTA ZAHÁJEN! REZERVUJTE SI SVŮJ VYSNĚNÝ POBYT V SEKCI REZERVACE anebo SE PODÍVEJTE NA NÁŠ LETNÍ BALÍČEK

×

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

SPA & GARDEN RESORT PRO DOSPĚLÉ

AKČNÍ CENY DO 16.1.2020!

Kontaktujte nás na uvedených kontaktech anebo si můžete provést rezervaci jednoduše online.

Nádherná hotelová zahrada s jezírky, klasické wellness a také unikátní wellness atrakce Thermal Park a Tropic

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce.  Nově jsme v našem areálu otevřeli také unikátní wellness atrakci Tropic, který se tak pro Vás stane zárukou pro případné deštivé dny. Chystáme pro Vás také výstavbu krytého vyhřívaného bazénu a kongresového sálu (realizace jaro 2020).

Koncepce adults-only

Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adult-only. Našimi službami se tak specializujeme na dospělého klienta a proto poskytujeme pobyty pouze osobám starším 15-ti let. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-only je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.