Beskydy Resort: Horský hotel Martiňák

Restaurace

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Aktualizace stavu:

RECEPCE AŽ DO ODVOLÁNÍ V PROVOZU OD 9 – 17 HODIN

Náš hotel pro Vás otevíráme dne 29.5.2020. Provoz restaurace pro neubytované hosty může být omezen. Pro aktuální informace sledujte prosím náš Facebook.

Po otevření hotelu budou dodržována zvýšená hygienická opatření, k dispozici bude dostatek desinfekčních prostředků a na pokojích na Vás budou čekat připravené desinfekční gely. Podávání snídaní a večeří bude taktéž provázeno zvýšenými hygienickými standardy. Uděláme vše pro to, aby pobyt u nás pro Vás byl příjemným a bezpečným zároveň.

Naše recepce přijímá REZERVACE!
Těšíme se na Vás!

Váš hotel Ondrášův dvůr

V Beskydech ve wellness hotelu Ondrášův dvůr **** je připraven tým specialistů splnit veškeré gurmánské přání našich hostů. Kulinářské umění, domácí kuchyně je součástí toho, čím se stává pobyt u nás jedinečným zážitkem. Na přání sestavíme romantické menu, připravíme oslavu nebo rozlučku se svobodou, ale zajistíme také kompletní menu firemních školení včetně coffee breaků.

Jídelní lístek naleznete zde:

Jídelní a nápojový lístek

Jídelní a nápojový lístek
Připravujeme
Vinný lístek
Připravujeme